Про компанію SteelNet

ВІДЕО ПРО КОМПАНІЮ

ВК «СТІЛНЕТ» УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ СТАНДАРТАМИ ЯКОСТІ

Одна з найбільших українських компаній з виготовлення металовиробів для телекомсфери, а також для промислового і ділового сегмента. З 2009 року забезпечує своїх клієнтів профільною продукцією та розвиває українську телекомунікаційну галузь.

«Стілнет» – виробничий комплекс повного циклу: від проектування та розкрою металевого листа, до пакування та монтажу готового виробу.

За підсумками щорічного незалежного дослідження ринку шаф, проведеного редакціями галузевих видань, металоконструкції від TM SteelNet займають провідні позиції в рейтингах і входять до п’ятірки найбільш затребуваних.

Повний асортимент телекомунікаційного сектора сертифікований за системою УкрСепро та відповідає вимогам міжнародної системи якості ISO.

10

років досвіду роботи в галузі

1000

одиниць продукції на день

200

спеціалістів у штаті

7

виробничих підрозділів

ПРОДУКЦІЯ

ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Серверні, підлогові, монтажні шафи, стійки, оптичні розподільні панелі, кабельна арматура, аксесуари і комплектуючі до них.

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ ШАФИ ТА ВБУДОВАНЕ ОБЛАДНАННЯ

Шафи електротехнічні підлогові, пожежні вбудовані шафи, щити міжповерхові вбудовані.

МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ДОМУ ТА ОФІСУ

Серія сейфів, протипожежні двері класів вогнестійкості EI30 і EI60, шафи для одягу, поштові скрині, мангали, стелажі.

ПОСЛУГИ

УНІКАЛЬНА І НЕСТАНДАРТНА ПРОДУКЦІЯ

Компанія випускає під замовлення будь-які унікальні і нестандартні види оснащення.

РОЗРОБКА МАКЕТІВ І МОДЕЛЕЙ ПРОДУКЦІЇ

Креслення, технічна документація, технологія виробництва.

РОБОТИ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Монтаж дверей, вікон, воріт, люків з нормативної межею вогнестійкості.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

 1. ПОТУЖНІ ВИРОБНИЧІ АКТИВИ

  Виконання проектів в найкоротші терміни і випуск великого обсягу складнокомпонентних виробів.

 2. ВЛАСНІ ІНЖЕНЕРНО-КОНСТРУКТОРСЬКІ РОЗРОБКИ

  Весь комплекс робіт з проектування (підготовка повного комплекту документації), і розробці нових виробів на підставі технічного завдання та / або проекту. Такий підхід дозволяє клієнтам мінімізувати інтеграційні роботи на майданчиках об'єкта.

 3. ШВИДКІ І НАДІЙНІ ПОСТАВКИ ТОВАРІВ

  Промислові потужності знаходяться в Дніпрі, Харкові, Одесі.  Логистичний відділ забезпечує оптимальний спосіб та оперативний термін доставки. 

 1. КОМПЕТЕНТНІ ТА ДОСВІДЧЕНІ ФАХІВЦІ

  На всіх етапах виготовлення металоконструкцій працюють фахівці вищої категорії, які постійно вдосконалюють свою майстерність - беруть участь у навчальних заходах, отримують профільні знання за кордоном.

 2. ЗРАЗКОВА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

  ВК «Стілнет» - повноцінний і укомплектований професійним обладнанням завод, який випускає вироби високої якості. Кінцевий продукт відповідає нормам міжнародної стандартизації.

 3. СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

  Виробнича база компанії:
  - Листозгинальні комплекси AMADA (Японія) і COLLY (Італія).
  - Комбінований вирубний верстат TRUMATIC (Німеччина).
  - Камера порошкового фарбування НАУТЕХ АВТОМАТ (Україна)

ВК SteelNet твердо дотримується обраного вектора розвитку, орієнтуючись на інновації, щорічно удосконалюючи підприємство, підвищуючи рівень компетентності співробітників, контролюючи якість продукції. Компанія відкрита до нових завдань та масштабних проектів.

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ

2012 - 2020

2020 2012 2013

Запуск виробництва, налагодження обладнання, випуск першої продукції.

2012 2013 2014

Придбання професійного оснащення (комбінованого координатно-пробивного преса, вирубного верстата і камери порошкового фарбування). Випуск першої серійної продукції, лінійки антивандальних шаф та ящиків.

2013 2014 2015

Придбання листозгинального гідравлічного преса з ЧПК, розширення асортименту до 70-ти найменувань виробів. Випуск новинок серійної продукції, запуск виробництва металевої арматури для підвісу та монтажу кабельних ліній.

2014 2015 2016

Освоєння випуску технічно складної продукції, придбання комплексного обладнання для виготовлення кабельної арматури з пластмаси. Початок виробництва двох лінійок сейфів (збройових та меблевих). 

2015 2016 2017

Запуск в серійне виробництво нових видів продукції, комплексне виготовлення кабельної арматури з металу і пластику. Старт виробництва протипожежних і протиударних металевих дверей класу вогнестойкості EI30, EI60.

2016 2017 2018

Розробка нових видів продукції за спецзамовленням, участь в Міжнародній галузевій виставці "ЗВ'ЯЗОК 2017: інформаційні та комунікаційні технології".

2017 2018 2019

Освоєння нового виробничого рівня, який дозволяє приймати участь в міжнародних проектах будівництва. ТМ Steelnet єдина в Україні компанія-розробник, яка постачає спеціальні герметичні бокси для масштабного будівництва транспортного коридору Баку-Тбілісі-Карс, зв'єднуючого Європу і Азію. 

2018 2019 2020

Розширення серійного виробництва продукції за унікальним, нестандартним проектуванням.

2019 2020 2012

Участь в проектах стратегічного напрямку, складні програми спецзв'язку, обладнання ділянок залізної дороги, військове облаштування.

Компанії «МТС Україна» і «Київстар» розвивають нові рівні покриття в Україні з використанням телекоммунікаційних шаф та оптичних панелей TM SteelNet.

«Укртелеком» для філій обрав стійки, телекомунікаційні шафи нашого виробництва. TM SteelNet є виробником телеком шаф та складних  нестандартних конструкцій для веж стільникового зв'язку в маштабних проетках спецзв'язку між країнами.

Новий Аквапарк у Дніпрі обладнаний комірковими металевими шафами для одягу від TM SteelNet. Компанія забезпечує масове виробництво антивандальних ящиків в новобудовах по всій Україні

Наші клієнти

ГЕОГРАФІЯ ПРОДАЖІВ

Вироби TM SteelNet встановлені в офісах і виробництвах по всій нашій країні. Також продукцію гідно оцінено в багатьох країнах Європи: Італії, Португалії, Польщі.  В тому числі: в Чилі, Іраку,  Вірменії, Грузії, Молдові, Росії, Болгарії,  Азербайджані.

З кожним роком компанія  SteelNet розширює свій асортимент та географію присутності.
 
 

СЕРТИФІКАТИ ТА ЛІЦЕНЗІЇ

З'явились питання? Напишіть нам.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Помилка: Contact form не знайдена.